سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲
۲۳:۵۱:۳۱
فرمانداری شهرستان فریدن

امنیت برای جامعه به مانند اکسیژن است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار صبح امروز در آیین تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان با تبریک آغاز امامت و ولایت صاحب الزمان(عج) و تقدیر از زحمات ماموران نیروی انتظامی، گفت: امنیت یک خدمت بسیار بزرگی است که هم پیامبر بزرگ اسلام و هم ائمه بزرگوار بر آن بسیار تاکید داشتند. عزیزاله […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار صبح امروز در آیین تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان با تبریک آغاز امامت و ولایت صاحب الزمان(عج) و تقدیر از زحمات ماموران نیروی انتظامی، گفت: امنیت یک خدمت بسیار بزرگی است که هم پیامبر بزرگ اسلام و هم ائمه بزرگوار بر آن بسیار تاکید داشتند.

عزیزاله عباسی با اشاره به این حدیث نبوی« نعْمَتَانِ‏ مَجْهُولَتَانِ‏ الْأَمْنُ وَ الْعَافِیَه» تاکید کرد: دو نعمت هست که ناشناخته مانده امنیت و سلامت که اگر در جامعه امنیت نباشد در حقیقت چیز دیگری هم وجود ندارد.

وی ادامه داد: امنیت منشا و شالوده تمام کارها است که به مانند اکسیژن برای جامعه می باشد و کسانی قدر امنیت را می دانند که دچار بی امنیتی شدند الحمدالله به خاطر تلاش های نیروهای امنیتی و انتظامی کشور ما یک جزیره امن است.

فرماندار با بیان این بیت شعر «هرکه خواهد وصل جانان دوری از جان بایدش/ گنج را صاحب شدن رنج فراوان بایدش» اظهار کرد: کسوت نیروی انتظامی لیاقت می خواهد، کسوت و لباس مقدس نیروی انتظامی واقعا جایگاه ویژه ای دارد و ماموران فرآجا باید قدر خود و جایگاه‌شان را بدانند و ملت ماهم قدر دان آنها هستند.

عباسی یکی از عوامل امن بودن مرکز استان را حضور نیروهای حزب اللهی و انقلابی در شهرستان های غرب استان برشمارد و تصریح کرد:  با توجه به اینکه شهرستان فریدن مرکز شهرستان های غرب اصفهان به شمار می رود و از نظر خدمات دهی در برخی مواقع باید نقاط دیگر را هم پوشش دهد، می طلبد از نظر ابزار و امکانات این چند شهرستان غرب که همه یک مجموعه هستند از سوی مسئولان استانی به صورت ویژه دیده شود.

وی تاکید کرد:  این انصاف نیست که شهرستان‌های غرب اصفهان که با دست خالی در تامین امنیت بسیار عالی عمل کردند، مورد غفلت و بی توجهی قرار بگیرند.

فرماندار تاکید کرد: شهرستان فریدن در یک مسیر ترانزیتی قرار دارد و اقوام مختلفی هم در این ۴ شهرستان در کنار هم زندگی می کنند و به دلایل مختلف دیگر  شرایط منطقه ما را ویژه می کند که رسیدگی و توجه بیشتری از نظر امکانات را می طلبد.

عباسی اذعان داشت: هم افزایی، هم پوشانی و همدلی که بین نیروهای مختلف امنیتی، انتظامی،بسیج، مردم،دستگاه های اجرایی و اداری، شوراها، دهیاران و شهرداران در این شهرستان وجود دارد واقعا مثال زدنی است و عامل اصلی این امنیت همین اتحاد و همدلی است که ان شاءالله با توجه ویژه ّبه این موضوع این امر پایدار باشد.

در این آیین از زحمات سرهنگ بهارلو به عنوان فرمانده سابق و سرهنگ مهدی نیکبخت به عنوان سرپرست فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فریدن تجلیل و سرهنگ جواد افشاری به عنوان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان معرفی شد.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی بخشداری زنده رود- به مناسبت هفته بسیج، عباس نصیری بخشدار بخش زنده رود شهرستان فریدن با همراهی فرمانده حوزه مقاومت سید الشهدا(ع) با فرماندهان محترم پایگاهای مقاومت بسیج بخش زنده رود دیدار و گفتگو کرد.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند. فرماندار با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در تمام دنیا […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسب هفته بسیج از فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات به همت حوزه مقاومت بسیج اداری و کارگری شهید تندگویان شهرستان فریدن تجلیل شد. فرماندار در این مراسم با اشاره به موفقیت های بسیج در عرصه های مختلف، بیان کرد:  هر جا که تفکر بسیجی حاکم بوده ما پیشرفت‌های قابل […]

۵ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 4 =