سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲
۲۲:۲۳:۴۳
فرمانداری شهرستان فریدن

بازدید فرماندار فریدن از اجرای روند زیر سازی معابر سه روستای بخش مرکزی/عکس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار به همراه شفیعی بخشدار بخش مرکزی، فاضلی رئیس بنیاد مسکن شهرستان و رحیمی مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاران بخش مرکزی عصر روز گذشته از روند اجرای زیر سازی معابر روستاهای ننادگان، غرغن و چیگان از توابع بخش مرکزی شهرستان فریدن بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار به همراه شفیعی بخشدار بخش مرکزی، فاضلی رئیس بنیاد مسکن شهرستان و رحیمی مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاران بخش مرکزی عصر روز گذشته از روند اجرای زیر سازی معابر روستاهای ننادگان، غرغن و چیگان از توابع بخش مرکزی شهرستان فریدن بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی پروژه ها قرار گرفت.

فرماندار در این بازدیدها ضمن دیدار با شوراها و دهیاران این روستاها، عنوان کرد:  برای اینکه بتوانیم مهاجرت معکوس به شهرستان داشته باشیم باید برنامه ریزی درست و هماهنگ با ویژگی های خود روستاها داشته باشیم.

عزیزاله عباسی تاکید کرد: روستاها ظرفیت های خوبی برای درآمدزایی دارند، دهیاران باید از این ظرفیت ها استفاده کنند چه بسا در شهرستان برخی دهیاران از این فرصت ها به نحو احسنت استفاده کردند که خلاقیت و توانای دهیار را نشان می دهد.

وی ادامه داد: دهیاران اگر بتوانند متناسب با ظرفیت هایشان راه های خوبی برای درآمدزایی تعریف کنند هیچگاه با کمبود اعتبار در راستای پروژه های عمرانی و فرهنگی روستا نخواهند داشت.

فرماندار با اشاره به شرایط اقلیمی شهرستان تصریح کرد: کار عمرانی در شهرستان محدود بوده و فصل سرما نزدیک است باید کارهای عمرانی هر چه سریع تر به نتیجه مطلوب برسند که این امر تلاش و کوشش مضاعف را می طلبد.

نماینده عالی دولت در این بازدیدها از نزدیک در جریان مشکلات پیش روی برخی پیمانکاران و اهالی روستا قرار گرفت و در همین راستا تماس های تلفنی نیز با برخی از مسئولان استانی داشتند.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی بخشداری زنده رود- به مناسبت هفته بسیج، عباس نصیری بخشدار بخش زنده رود شهرستان فریدن با همراهی فرمانده حوزه مقاومت سید الشهدا(ع) با فرماندهان محترم پایگاهای مقاومت بسیج بخش زنده رود دیدار و گفتگو کرد.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند. فرماندار با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در تمام دنیا […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسب هفته بسیج از فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات به همت حوزه مقاومت بسیج اداری و کارگری شهید تندگویان شهرستان فریدن تجلیل شد. فرماندار در این مراسم با اشاره به موفقیت های بسیج در عرصه های مختلف، بیان کرد:  هر جا که تفکر بسیجی حاکم بوده ما پیشرفت‌های قابل […]

۵ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 14 =