شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲
۰۰:۲۱:۳۵
فرمانداری شهرستان فریدن

شرکت تعاونی دهیاری ها ظرفیت و فرصت خوبی برای روستاها است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، صبح امروز بخشدار بخش مرکزی فریدن در نشستی با مدیرعامل و کارکنان شرکت تعاونی دهیاران بخش مرکزی، با تأکید بر اینکه باید براساس واقعیت ها مشکلات را تجزیه تحلیل و برنامه ریزی کنیم تصریح کرد: باتوجه به منابع محدود، مشکلات بسیار و ظرفیت های خوب موجود باید با هم […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، صبح امروز بخشدار بخش مرکزی فریدن در نشستی با مدیرعامل و کارکنان شرکت تعاونی دهیاران بخش مرکزی، با تأکید بر اینکه باید براساس واقعیت ها مشکلات را تجزیه تحلیل و برنامه ریزی کنیم تصریح کرد: باتوجه به منابع محدود، مشکلات بسیار و ظرفیت های خوب موجود باید با هم افزایی با یکدیگر و اولویت بندی مشکلات را مرتفع و امور را به خوبی به پیش ببریم.

شفیعی افزود: شرکت تعاونی علاوه بر کار عمرانی که انجام می دهد باید کار فرهنگی را نیز فراموش نکند که چه بسا تاکنون به همین منوال بوده است.

وی ادامه داد: شرکت تعاونی دهیاری ها ظرفیت و فرصت خوبی برای روستاها بوده که دهیاران باید به بهترین نحو ممکن از آن استفاده و با هم افزایی و ارائه راه کارهای مثبت در جهت رفع مسائل و مشکلات احتمالی آن اقدام نمایند.

بخشدار بخش مرکزی با اشاره به نقش شرکت های تعاونی در توسعه و آبادانی روستاها گفت : کارکنان شرکت تعاونی دهیاران سرمایه انسانی آن هستند و نقش مهمی در ایجاد زمینه توسعه روستاها ایفا می کنند و هیئت مدیره بعنوان متولی این شرکت ها باید نقش خود را در رفع مشکلات این قشر زحمت کش ایفا کنند.

شفیعی با بیان اینکه از شرایط سابق شرکت تعاونی بخش مرکزی اطلاع داشته تاکید کرد: باید تمام ما تلاش کنیم که این اعتماد از دست رفته بازگردد و این امر به نحوه ای عملکرد شرکت باز می گردد.

وی در خصوص به کارگیری نیروهای کاربلد و ماهر در شرکت تعاونی تاکید و بیان داشت: نیروی ماهر و کاربلد برای شرکت آورده مالی دارد و اینگونه سرمایه ها نیز هدر نمی شود.

بخشدار بخش مرکزی در ادامه گفت : امروزه برنامه دولت بر این است که کارهای عمرانی و اجرایی به شرکت های تعاونی و سازمان های مردم نهاد واگذار شود که با این کار قسمت اعظم فعالیت ها به مردم واگذار می گردد.

شفیعی تاکید کرد: مدیریت پرداختی ها در شرکت یکی از مولفه های اساسی در مدیریت می باشد و اگر این امر درست صورت گیرد، نیروی انسانی نیز انگیزه کار دارد و خلاقیت وی در کار باعث می شود که کارهای بزرگ در کوتاهترین زمان و به نحو درستی انجام گیرد.

در این نشست رحیمی مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاران نیز در خصوص مشکلات شرکت نیز صحبت کرده و گزارشی از عملکرد شرکت در روستاها بیان کرد.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار به همراه شفیعی بخشدار بخش مرکزی، فاضلی رئیس بنیاد مسکن شهرستان و رحیمی مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاران بخش مرکزی عصر روز گذشته از روند اجرای زیر سازی معابر روستاهای ننادگان، غرغن و چیگان از توابع بخش مرکزی شهرستان فریدن بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار به همراه شفیعی بخشدار بخش مرکزی و فاضلی رئیس بنیاد مسکن شهرستان عصر روز گذشته از روند اجرای عملیات آسفالت معابر روستاهای قفر و طرار از توابع بخش مرکزی شهرستان فریدن بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی پروژه ها قرار گرفت. فرماندار شهرستان که جهت بازدید […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، ایمن سازی جاده کمربندی شهر دامنه فریدن به الیگودرز از مصوبات سفر استاندار اصفهان اجرا شد. فرماندار شهرستان فریدن گفت: مشکل دو نقطه حادثه خیز جاده کمربندی دامنه به الیگودرز در محدوده شهرستان فریدن شامل پل کارگر و پل ناسیونال با اجرای ۲ کیلومتر نیوجرسی بتنی برطرف شد. عزیزالله […]

۲۸ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور، امروز دوشنبه اطلاعیه شماره ۶ خود را خطاب به متقاضیان داوطلبی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی صادر کرد. متن اطلاعیه به شرح زیر است: اطلاعیه شماره (۶) ستاد انتخابات کشور با عرض تبریک به مناسبت حلول ماه ربیع الاول، به آگاهی متقاضیان محترم داوطلبی انتخابات دوازدهمین […]

۲۸ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − هفت =