پنج شنبه ۶ مهر ۱۴۰۲
۱۰:۴۷:۳۵
فرمانداری شهرستان فریدن

اعتماد از دست رفته مردم به تعاونی ها باید به آنان بازگردد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن،  اعضای هیات مدیره شرکت های تعاونی شهرستان با فرماندار به مناسبت هفته تعاون دیدار و گفتگو کردند. فرماندار ضمن تبریک هفته تعاون با استناد به بیانات رهبر معظم انقلاب در پشتیبانی و حمایت از تعاونی‌ها، بیان کرد: تعاونی‌ها بر اساس اعتقادات دینی و مذهبی مردم تشکیل شده‌اند و از […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن،  اعضای هیات مدیره شرکت های تعاونی شهرستان با فرماندار به مناسبت هفته تعاون دیدار و گفتگو کردند.

فرماندار ضمن تبریک هفته تعاون با استناد به بیانات رهبر معظم انقلاب در پشتیبانی و حمایت از تعاونی‌ها، بیان کرد: تعاونی‌ها بر اساس اعتقادات دینی و مذهبی مردم تشکیل شده‌اند و از سابقه و قدمت ویژه‌ای برخوردار هستند.

عزیزاله عباسی تاکید کرد: تعاونی ها باید در راستای دولت به مردم کمک کنند و جزء بازوان دولت بوده و نه آویزان آن البته با افزایش تلاش خود به مردم اعتماد بدهند تا مردم از حضور در شرکت های خصوصی استقبال کنند.

وی با اشاره به کمک های دولت سیزدهم به تعاونی ها عنوان کرد: دولت در قالب تسهیلات مختلف حمایت ها خود را از شرکت تعاونی ها ابراز داشته  ولی شرکت ها باید فعالیت هایشان مشهود و برنامه ریزی درستی داشته باشند تا زیان ده نشوند.

نماینده عالی دولت ادامه داد: در راستای اهداف شرکت ها ابتدا باید اعتماد از دست رفته مردم به تعاونی ها به آنان بازگردد سپس تعاونی های برزمین مانده را توانمند کنیم تا موفقیت حاصل شود.

عباسی بیان داشت: بانک ها در بسیاری از مواقع کمک حال بوده و خوب عمل کردند و تسهیلات را به موقع پرداخت کردند هرچند وام گیرنده باید حداقل شرایط بانک را نیز داشته باشد.

وی اظهار داشت: مجموعه دولت در فریدن پیگیر تسهیلات ۱۴۰۲ نیز می باشد و در قالب های تعریف شده اولویت با شرکت های تعاونی است.

اعضای هیات مدیره شرکت ها عدم اختصاص مکان، عدم حمایت از سوی برخی ارگان ها، مشکلات مسکن مهر از جمله عدم صدور سند عیانی، عملیات نیمه تمام محوطه سازی و عدم ایجاد دیوار حایل، ناتوانی در تامین سرمایه در گردش و عدم همکاری بانک ها، طولانی شدن فرایند پرداخت تسهیلات و … را از جمله مشکلات خود عنوان عنوان کردند.

رئیس اداره کار و رفاه اجتماعی شهرستان نیز در خصوص شرایط شرکت های موجود در شهرستان گزارشی ارائه دادند.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، دکتر مرتضوی استاندار اصفهان، فرماندار فریدن، بخشدار بخش زنده رود، شهردار شهرهای داران و دامنه، اعضای شورای شهر داران در دومین روز از برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری، صنایع دستی و هتلداری در محل نمایشگاه بین‌المللی اصفهان ضمن بازدید از نمایشگاه در غرفه های شهرستان فریدن نیز حاضر […]

۶ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در محفل شعر و فرهنگ دفاع مقدس که در ساختمان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد ضمن تبریک آغاز امامت و ولایت حضرت ولی عصر(عج) و با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: فرهنگ دفاع مقدس موجب شد تا ملت بزرگ ایران در برابر استکبار جهانی ایستادگی […]

۵ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان ساعتی پیش در آیین تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فریدن ضمن تبریک آغاز امامت و ولایت حضرت ولی عصر(عج) با اشاره به ویژگی های هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: ملت غیور ایران اسلامی در دفاع مقدس به باور ما می‌توانیم رسید و […]

۴ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار صبح امروز در آیین تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان با تبریک آغاز امامت و ولایت صاحب الزمان(عج) و تقدیر از زحمات ماموران نیروی انتظامی، گفت: امنیت یک خدمت بسیار بزرگی است که هم پیامبر بزرگ اسلام و هم ائمه بزرگوار بر آن بسیار تاکید داشتند. عزیزاله […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 4 =