سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲
۱۹:۵۳:۲۲
فرمانداری شهرستان فریدن

اعتماد از دست رفته مردم به تعاونی ها باید به آنان بازگردد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن،  اعضای هیات مدیره شرکت های تعاونی شهرستان با فرماندار به مناسبت هفته تعاون دیدار و گفتگو کردند. فرماندار ضمن تبریک هفته تعاون با استناد به بیانات رهبر معظم انقلاب در پشتیبانی و حمایت از تعاونی‌ها، بیان کرد: تعاونی‌ها بر اساس اعتقادات دینی و مذهبی مردم تشکیل شده‌اند و از […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن،  اعضای هیات مدیره شرکت های تعاونی شهرستان با فرماندار به مناسبت هفته تعاون دیدار و گفتگو کردند.

فرماندار ضمن تبریک هفته تعاون با استناد به بیانات رهبر معظم انقلاب در پشتیبانی و حمایت از تعاونی‌ها، بیان کرد: تعاونی‌ها بر اساس اعتقادات دینی و مذهبی مردم تشکیل شده‌اند و از سابقه و قدمت ویژه‌ای برخوردار هستند.

عزیزاله عباسی تاکید کرد: تعاونی ها باید در راستای دولت به مردم کمک کنند و جزء بازوان دولت بوده و نه آویزان آن البته با افزایش تلاش خود به مردم اعتماد بدهند تا مردم از حضور در شرکت های خصوصی استقبال کنند.

وی با اشاره به کمک های دولت سیزدهم به تعاونی ها عنوان کرد: دولت در قالب تسهیلات مختلف حمایت ها خود را از شرکت تعاونی ها ابراز داشته  ولی شرکت ها باید فعالیت هایشان مشهود و برنامه ریزی درستی داشته باشند تا زیان ده نشوند.

نماینده عالی دولت ادامه داد: در راستای اهداف شرکت ها ابتدا باید اعتماد از دست رفته مردم به تعاونی ها به آنان بازگردد سپس تعاونی های برزمین مانده را توانمند کنیم تا موفقیت حاصل شود.

عباسی بیان داشت: بانک ها در بسیاری از مواقع کمک حال بوده و خوب عمل کردند و تسهیلات را به موقع پرداخت کردند هرچند وام گیرنده باید حداقل شرایط بانک را نیز داشته باشد.

وی اظهار داشت: مجموعه دولت در فریدن پیگیر تسهیلات ۱۴۰۲ نیز می باشد و در قالب های تعریف شده اولویت با شرکت های تعاونی است.

اعضای هیات مدیره شرکت ها عدم اختصاص مکان، عدم حمایت از سوی برخی ارگان ها، مشکلات مسکن مهر از جمله عدم صدور سند عیانی، عملیات نیمه تمام محوطه سازی و عدم ایجاد دیوار حایل، ناتوانی در تامین سرمایه در گردش و عدم همکاری بانک ها، طولانی شدن فرایند پرداخت تسهیلات و … را از جمله مشکلات خود عنوان عنوان کردند.

رئیس اداره کار و رفاه اجتماعی شهرستان نیز در خصوص شرایط شرکت های موجود در شهرستان گزارشی ارائه دادند.

مطالب مشابه

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن ،فریدونشهر،چادگان و بوئین میاندشت – در اجرای ماده ۴۶ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده ۷۰ آیین نامه اجرایی آن به اطلاع کلیه کسانی که به استناد ماده ۳۰ قانون انتخابات واجد شرا یط رأی دادن هستند می رساند که برای ثبت […]

۸ اسفند ۱۴۰۲

“اطلاعیه” 🔹به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بویین میاندشت – مطابق با ماده ۵۶ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی  آخرین فرصت انصراف داوطلبان  تا تاریخ ۸ اسفند ماه (۷۲ ساعت قبل از برگزاری رای گیری) می باشد. 🔹🔹لازم به ذکر است: انصراف پس از  زمان مذکور […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

آگهی- اسامی نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی- #فریدن_فریدونشهر_چادگان_بویین_میاندشت|     کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن ، فریدون شهر، چادگان و بویین میاندشت

۷ اسفند ۱۴۰۲

اطلاعیه شماره ۱۵ ستاد انتخابات کشور 🔸ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۵ از نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خواست نسبت به ثبت مشخصات درگاه ستاد انتخابات مجازی خود در سامانه «انتخاب ایران» اقدام کنند. 🔹به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، متن اطلاعیه به شرح زیر است: 🔹به آگاهی نامزدهای […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − هشت =