چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲
۰۴:۲۵:۲۴
فرمانداری شهرستان فریدن

رویداد کارکشف با شعار اشتغال ، امید، آینده ویژه بانوان در فریدن برگزار شد/عکس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، دفتر امور بانوان و خانواده فرمانداری شهرستان با همکاری و محوریت  دفتر امور بانوان و خانواده استانداری به مناسبت روز اول هفته دولت، رویداد کار‌کشف به منظور گسترش اشتغال‌پذیری بانوان شهرستان با شعار اشتغال، امید، آینده را برگزار کردند. بانوان شهرستان با حضور در این کارگاه یک روزه که […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، دفتر امور بانوان و خانواده فرمانداری شهرستان با همکاری و محوریت  دفتر امور بانوان و خانواده استانداری به مناسبت روز اول هفته دولت، رویداد کار‌کشف به منظور گسترش اشتغال‌پذیری بانوان شهرستان با شعار اشتغال، امید، آینده را برگزار کردند.

بانوان شهرستان با حضور در این کارگاه یک روزه که در محل دبیرستان شبانه روزی ادب برگزار شد، برای دست‌یابی به کشف شغلِ مناسب و راه‌اندازی کسب و کار، تجربیات جدید و آموزش های لازم را فرا گرفتند.

در این رویداد علاوه بر کارگاه حضوری مهارت‌های شغل‌گزینی در شهرستان‌ها، از طریق سامانه ملی کارآفرینیِ کارکشف فرصت بررسی مشاغل ۵۰۰۰ گانه برای افراد فراهم خواهد بود.

استفاده از ابزارهای سبدسازی، کارسنجی، کاربینی و دریافت مشاوره برای راه‌اندازی شغل از جمله امکانات در اختیار افراد خواهد بود.

لازم به ذکر است عزیزالله عباسی فرماندار ، عباس نصیری بخشدار زنده رود و محمدفصیحی مدیر آموزش و پرورش از روند اجرای این کارگاه بازدید به عمل آوردند.

مطالب مشابه

به گزارش کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن ، فریدون شهر، چادگان و بوئین میاندشت – فرمانداری مرکز حوزه انتخابیه استان اصفهان اسامی نامزدهای ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در استان اصفهان را به شرح زیر آگهی نمود .  

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، عزیزاله عباسی فرماندار فریدن  در جلسه توجیهی نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای گفت: نمایندگان فرماندار باید در نهایت اصل بی طرفی، سلامت، اجرای قانون و حق الناس دانستن رأی مردم و رعایت اصل بی طرفی و تسلط بر قانون […]

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن؛ جلسات و نشست آموزشی کاربران رایانه شعب اخذ رای شهرستان فریدن با حضور مسئول کمیته فناوری اطلاعات و اعضای کاربر رایانه شعب اخذ رای در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد. کلید جلسات آموزشی کاربران از روز ۱۶ بهمن با حضور […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی شهرستان فریدن، همزمان با ولادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز همایش تجلیل از جانبازان شهرستان فریدن در محل سینما فرهنگ شهرداران برگزار شد. فرماندار در این همایش با تبریک اعیاد شعبانیه به صلوات شعبانیه اشاره داشت و تاکید کرد: جلو افتادن یا عقب ماندن از اهل بیت (علیهم السلام) و […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =