شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳
۲۰:۱۳:۴۹
فرمانداری شهرستان فریدن

تمام اقشار برای افزایش مشارکت باید در وسط میدان باشند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در مراسم تجلیل از آزادگان شهرستان‌های فریدن و چادگان عزت و امنیت کنونی کشور را مرهون استقامت و صبر آزادگان در زمان اسارت دانست و تاکید کرد: مقام معظم رهبری بر مکتوب نمودن روایت‌ها و خاطرات اسرا تاکید دارند و خاطرات باید به صورت مکتوب و مصور ثبت […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در مراسم تجلیل از آزادگان شهرستان‌های فریدن و چادگان عزت و امنیت کنونی کشور را مرهون استقامت و صبر آزادگان در زمان اسارت دانست و تاکید کرد: مقام معظم رهبری بر مکتوب نمودن روایت‌ها و خاطرات اسرا تاکید دارند و خاطرات باید به صورت مکتوب و مصور ثبت شود تا به عنوان چراغ راهی برای نسل آینده استفاده شود.

عزیزاله عباسی عنوان کرد: برخی سختی ها و مشکلات که اسرای ایرانی آن را تحمل کردند شاید برای کمتر کسی قابل باور باشد اما باید آن را بیان کنیم تا نسل جوان بدانند کشور از چه سختی های عبور کرده است.

وی در ادامه به سال انتخابات اشاره کرد و بیان داشت: امسال دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین انتخابات مجلس خبرگان رهبری را در یازدهم اسفند سال جاری پیش رو داریم.

فرماندار ادامه داد: راهبردهای چهار مولفه‌ای انتخابات شامل سلامت، امنیت، مشارکت و رقابت ابلاغ شده‌ است که در بخش افزایش مشارکت تمام اقشار باید در وسط میدان باشند و آزادگان جزء اقشاری هستند که می توانند تاثیر بسزایی در این حوزه ایفاء کنند.

عباسی تصریح کرد: مدتی است فرآیند برگزاری انتخابات شروع شده است و از حوزه انتخابیه چهار شهرستان فریدن، فریدونشهر، چادگان، بوئین و میاندشت در بازه زمانی پیش ثبت نام‌ها ۱۵۲ نفر ثبت نام کردند که نسبت به سال های گذشته افزایش چشم گیری داشته است.

وی تاکید کرد: امسال یک جنگ تمام عیار در پیش داریم که سخت افزاری نبوده و آن هم انتخابات پایان سال است که دشمن از هم اکنون کلید فتنه را برای کاهش مشارکت زده است.

رئیس شورای ترویج ایثار و شهادت شهرستان اظهار کرد: آمریکا، اسرائیل، انگلیس و برخی معاندین داخل با همراهی ضد انقلاب خارج نشین دست به دست هم داده‌اند که مشارکت را کاهش بدهند تا مردم کمتر رای دهند و دشمن می‌خواهد با کمک رسانه‌، اذهان عمومی را منحرف کند.

عباسی ادامه داد: امروز ایثارگران و آزادگان ما در یک جنگ تمام عیار دیگر قرار دارند و اینبار برای خنثی کردن توطئه های دشمن باید در خط مقدم جهاد تبیین قرار داشته باشند.

شایان ذکر است در این مراسم از ۴۲ آزاده فریدنی و ۱۸ آزاده چادگانی تجلیل شد.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، نماز عید فطر با حضور مردم روزه‌دار فریدن در این شهر اقامه شد.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در شورای آرد و نان شهرستان فریدن گفت: صدور مجوز جدید برای ایجاد نانوایی، باید کارشناسی شده و مطابق با نیاز این شهرستان باشد. عزیزاله عباسی افزود: هیچ مجوز نانوایی نباید بدون مصوبه شورای آرد و نان در فریدن صادر شود و مصوبات جلسات قاطعانه باید اجرا شود […]

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در جلسه با کارکنان فرمانداری ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مجموع همکاران و تبریک عید فطر، همدلی و ایجاد جوی صمیمی و برنامه ریزی مطلوب در پیگیری امور مرتبط به شهرستان و حل مشکلات مردم را از وظایف کاری کارکنان فرمانداری برشمرد و اظهار امیدواری کرد: با […]

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسبت گرامیداشت دهه حساب ۱۰۰ امام (ره)  فرماندار به همراه بخشداران بخش مرکزی و زنده رود، مدیر اداره کار و تعاون، مدیرعاملان شرکت تعاونی دهیاری های بخش مرکزی و زنده رود و جمعی از همراهان ضمن دیدار با مدیر و کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فریدن با اهدای […]

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 13 =