شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲
۰۰:۴۴:۲۹
فرمانداری شهرستان فریدن

تمام اقشار برای افزایش مشارکت باید در وسط میدان باشند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در مراسم تجلیل از آزادگان شهرستان‌های فریدن و چادگان عزت و امنیت کنونی کشور را مرهون استقامت و صبر آزادگان در زمان اسارت دانست و تاکید کرد: مقام معظم رهبری بر مکتوب نمودن روایت‌ها و خاطرات اسرا تاکید دارند و خاطرات باید به صورت مکتوب و مصور ثبت […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در مراسم تجلیل از آزادگان شهرستان‌های فریدن و چادگان عزت و امنیت کنونی کشور را مرهون استقامت و صبر آزادگان در زمان اسارت دانست و تاکید کرد: مقام معظم رهبری بر مکتوب نمودن روایت‌ها و خاطرات اسرا تاکید دارند و خاطرات باید به صورت مکتوب و مصور ثبت شود تا به عنوان چراغ راهی برای نسل آینده استفاده شود.

عزیزاله عباسی عنوان کرد: برخی سختی ها و مشکلات که اسرای ایرانی آن را تحمل کردند شاید برای کمتر کسی قابل باور باشد اما باید آن را بیان کنیم تا نسل جوان بدانند کشور از چه سختی های عبور کرده است.

وی در ادامه به سال انتخابات اشاره کرد و بیان داشت: امسال دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین انتخابات مجلس خبرگان رهبری را در یازدهم اسفند سال جاری پیش رو داریم.

فرماندار ادامه داد: راهبردهای چهار مولفه‌ای انتخابات شامل سلامت، امنیت، مشارکت و رقابت ابلاغ شده‌ است که در بخش افزایش مشارکت تمام اقشار باید در وسط میدان باشند و آزادگان جزء اقشاری هستند که می توانند تاثیر بسزایی در این حوزه ایفاء کنند.

عباسی تصریح کرد: مدتی است فرآیند برگزاری انتخابات شروع شده است و از حوزه انتخابیه چهار شهرستان فریدن، فریدونشهر، چادگان، بوئین و میاندشت در بازه زمانی پیش ثبت نام‌ها ۱۵۲ نفر ثبت نام کردند که نسبت به سال های گذشته افزایش چشم گیری داشته است.

وی تاکید کرد: امسال یک جنگ تمام عیار در پیش داریم که سخت افزاری نبوده و آن هم انتخابات پایان سال است که دشمن از هم اکنون کلید فتنه را برای کاهش مشارکت زده است.

رئیس شورای ترویج ایثار و شهادت شهرستان اظهار کرد: آمریکا، اسرائیل، انگلیس و برخی معاندین داخل با همراهی ضد انقلاب خارج نشین دست به دست هم داده‌اند که مشارکت را کاهش بدهند تا مردم کمتر رای دهند و دشمن می‌خواهد با کمک رسانه‌، اذهان عمومی را منحرف کند.

عباسی ادامه داد: امروز ایثارگران و آزادگان ما در یک جنگ تمام عیار دیگر قرار دارند و اینبار برای خنثی کردن توطئه های دشمن باید در خط مقدم جهاد تبیین قرار داشته باشند.

شایان ذکر است در این مراسم از ۴۲ آزاده فریدنی و ۱۸ آزاده چادگانی تجلیل شد.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار به همراه شفیعی بخشدار بخش مرکزی، فاضلی رئیس بنیاد مسکن شهرستان و رحیمی مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاران بخش مرکزی عصر روز گذشته از روند اجرای زیر سازی معابر روستاهای ننادگان، غرغن و چیگان از توابع بخش مرکزی شهرستان فریدن بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار به همراه شفیعی بخشدار بخش مرکزی و فاضلی رئیس بنیاد مسکن شهرستان عصر روز گذشته از روند اجرای عملیات آسفالت معابر روستاهای قفر و طرار از توابع بخش مرکزی شهرستان فریدن بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی پروژه ها قرار گرفت. فرماندار شهرستان که جهت بازدید […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، ایمن سازی جاده کمربندی شهر دامنه فریدن به الیگودرز از مصوبات سفر استاندار اصفهان اجرا شد. فرماندار شهرستان فریدن گفت: مشکل دو نقطه حادثه خیز جاده کمربندی دامنه به الیگودرز در محدوده شهرستان فریدن شامل پل کارگر و پل ناسیونال با اجرای ۲ کیلومتر نیوجرسی بتنی برطرف شد. عزیزالله […]

۲۸ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور، امروز دوشنبه اطلاعیه شماره ۶ خود را خطاب به متقاضیان داوطلبی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی صادر کرد. متن اطلاعیه به شرح زیر است: اطلاعیه شماره (۶) ستاد انتخابات کشور با عرض تبریک به مناسبت حلول ماه ربیع الاول، به آگاهی متقاضیان محترم داوطلبی انتخابات دوازدهمین […]

۲۸ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =